Blog

Mickiewiczowskie Dziady nikogo już nie interesują, Andrzej świętuje swoje imieniny z mniejszym rozmachem, a znicze zaduszkowe nie wzbudzają takich emocji jak świecące wydrążone dynie. Amerykańskie tradycje i święta nieuchronnie zalewają nasz polski rynek. Od  Black Friday przez Dzień Świstaka po Czytaj dalej »

31
102018

Wybory, wybory i po wyborach. Od tygodni przed tym jednym jedynym dniem, w którym idziemy decydować o swojej najbliższej powiatowej przyszłości, ze wszystkich możliwych stron atakują nas plakaty wyborcze. Dziś rano, po szybkim przejrzeniu „co tam Panie w polityce?” dochodzę Czytaj dalej »

22
102018

Z dniem 19 października nasza Space PRowa rakieta podbiła Katowice! Wylądowaliśmy przy ulicy Sobieskiego 11/109CD. To tu możecie nas znaleźć między 9:00 a 17:00. Agencja Public Relations Space PR to idealne wsparcie dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć profesjonalny wizerunek swojej Czytaj dalej »

19
102018

My, marketerzy spędzamy długie godziny nad testowaniem różnych rozwiązań na Facebooku. Nie raz rwiemy sobie włosy z głowy, walcząc z algorytmami. Dziś to, co uznajemy za pewnik, jutro może już nie mieć zastosowania. Bo taki właśnie jest Facebook – często Czytaj dalej »

09
102018

Szukasz narzędzia do nawiązywania kontaktów biznesowych? Chcesz zbudować swoją osobistą markę? Szukasz wartościowych treści dotyczących Twojej branży? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na co najmniej dwa pytania – to zdecydowanie musisz być w serwisie LinkedIn!   Ponieważ w ostatnim czasie bardzo często na Czytaj dalej »

17
082018

Marki odzieżowe, obuwnicze, przemysł spożywczy – to tylko niewielki odsetek branż, które żyją mundialem. I nie chodzi tutaj wyłącznie o gadżety promocyjne bezpośrednio związane z tym popularnym sportem. Produkt nie musi bezpośrednio kojarzyć się z piłkarskim biznesem, by z nim Czytaj dalej »

28
062018

Piątek 12 stycznia 2018 zdecydowanie ta data zostanie nam na długo w pamięci! O co chodzi? Więcej informacji znajdziecie bezpośrednio tutaj Zmiany w algorytmie. Jak powiedział Mark – chce przywrócić charakter społecznościowy serwisowi Kluczową frazą wydaje się być „meaningful interactions„, czyli Czytaj dalej »

16
012018

W jednym z naszych wcześniejszych artykułów pisaliśmy na temat problemów z komunikacją w placówkach medycznych. I tutaj chcielibyśmy poruszyć ten temat. Rzecz dotyczy serca placówek – czyli rejestracji. Rejestracja to front place, ale też siła wprowadzająca w ruch całą machinę. To tu Czytaj dalej »

30
062017

Influencer kształtuje opinię innych, umiejętnie buduje grupę odbiorców, przez co może wpływać na ich gusta. Na kanałach social media czuje się jak ryba w wodzie, przez co nie ma problemu z kontaktem z młodymi obserwatorami. Jego pozytywny komentarz często jest Czytaj dalej »

20
062017