O SZKOLENIU

Jak pokazują statystyki również w naszym kraju serwis Instagram cieszy się ogromną popularnością. Na dzień dzisiejszy jest to ponad 6 mln użytkowników stale korzystających z tej platformy w naszym kraju każdego dnia. Serwis Instagram w ostatnim czasie daje możliwość sprzedaży produktów i usług poprzez rozwiązania ułatwiające sprzedaż. Funkcjonalność ta dostępna jest w naszym kraju od maja 2018. Instagram to doskonałe narzędzie do sprzedaży, ponieważ większość jego użytkowników wie, iż za pomocą tej platformy mogą dokonywać rezerwacji lub zakupu produktu. Zwiększ swoją przewagę konkurencyjną wykorzystując tą platformę do sprzedaży swoich produktów i usług.

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom aktualnych możliwości promocji biznesu oraz sprzedaży usług i produktów za pomocą serwisu Instagram. Ponadto uczestnicy pozyskają wiedzę jak skutecznie prowadzić kampanie oraz komunikować się ze swoimi fanami.

Efekty szkolenia:

Po zakończonym szkoleniu, uczestnik nabędzie umiejętności z zakresu obsługi serwisu w aspekcie obecnie dostępnych rozwiązań, które będzie mógł zastosować do promocji swojego biznesu w serwisie Instagram. Dodatkowo uczestnik szkolenia: będzie potrafił stworzyć profesjonalny profil firmowy, dowie się jak skutecznie dotrzeć do swoich potencjalnych klientów oraz będzie potrafił zrobić skuteczne i dobrze zoptymalizowane kampanie reklamowe w serwisie Instagram.

 

Grupa docelowa szkolenia:

Poziom szkolenia: początkujący/średniozaawansowany.

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich osób, firm posiadających konta w serwisie Instagram, blogerów, infuencerów oraz wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak budować wizerunek swój bądź marki na Instagramie. 

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie INSTAGRAM dla biznesu to ogromna dawka wiedzy jak wykorzystać potencjał biznesowy serwisu. Oprócz omówienia podstawowych kwestii, w czterech blokach tematycznych zebrane zostały bezcenne informacje dotyczące: statystyk i zdjęć, wykorzystania hashtagów, relacji, stories i innych funkcji, dodatkowych aplikacji oraz reklam na Instagramie. Ponadto wiedza teoretyczna jest wzbogacana o warsztat praktyczny oraz case studies.

Uwaga!!:

Każdy z uczestników szkolenia ma dodatkowo zapewnioną godzinną konsultację z trenerem już po zakończonym szkoleniu w terminie dogodnym dla uczestnika.

 

 

Masz więcej pytań? Śmiało zapraszamy do kontaktu:

Kontakt:

e-mail: magdalena.tomaszewska@spacepr.pl

tel: +48 739 252 300

Zapisz się: