Szkolenie z LindkedIn dla biznesu– pokaże Ci jak wykorzystać ten serwis społecznościowy do promocji usług lub produktów oraz jak dotrzeć do osób zainteresowanych Twoją firmą. LinkedIn to serwis o dużym potencjalne nawiązania kontaktów biznesowych. LinkedIn to serwis, który doskonale sprawdza się w budowaniu wizerunku osobistego.

Szkolenie pokazuje jak w kreatywny sposób nawiązać ciekawe relacje biznesowe z wybranymi przez nas kontrahentami. Na szkoleniu pokażemy w jaki sposób korzystać z portalu linkedin.com, aby efektywnie znajdować oraz dać się znaleźć potencjalnym partnerom biznesowym.

Na szkoleniu pokazujemy jak dzięki portalowi linkedin.com oraz slideshare.com pozyskiwać nowych klientów. Zarówno bezpłatne konto na portalu, jak i dostępne na nim płatne rozwiązania, pozwalają na bardzo szczegółowy research interesujących na osób oraz odezwanie się do nich z propozycją biznesową. Na szkoleniu pokazujemy jak w nienachalny, zgodny z etykietą serwisu sposób pozyskiwać wartościowe kontakty.

Zbuduj swoją przewagę nad konkurencją!!

Co Zyskasz:

  • 8h eksperckiego szkolenia z zakresu LinkedIn.
  • Imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.
  • Skrypt oraz prezentację ze szkolenia.
  • Catering kawowy.
  • Zestaw Lunchowy.
  • Po szkoleniu indywidualne konsultacje 2h z trenerem.
  • Przez pierwszy miesiąc bezpłatne wsparcie techniczne w obsłudze serwisu LinkedIn i Slideshare.

 

Uwaga!!:

Każdy z uczestników szkolenia ma dodatkowo zapewnioną godzinną konsultację z trenerem już po zakończonym szkoleniu w terminie dogodnym dla uczestnika.

Masz jakie pytania śmiało zapraszam do kontaktu!!

Szkolenie prowadzi:

Marcin Janowski

Właściciel agencji SPACE PR. Doradca, konsultant z zakresu E-PR, oraz Komunikacji w Social Media.

Jako wykładowca akademicki prowadzi zajęcia z zakresu: Public Relations, E-PR, Personal Branding, Employer Branding, Content Marketing, Marketing Polityczny, Komunikacji Kryzysowej w Internecie, Social Media, CSR-u. Na co dzień aktywny obserwator mediów społecznościowych i nowych technologii. Przewodniczący Śląskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. W SPACE PR odpowiada za tworzenie strategii wizerunkowych i komunikacyjnych.

Tylko w ubiegłym roku przeprowadziłem ponad 300 godzin szkoleniowych z zakresu social media: 2 dniowe szkolenia Facebook Ads – czyli jak skutecznie złapać klienta w sieci oraz z serwisu LinkedIn.

Szkolił min. Centrum Nauki Kopernik, Kopalnia Soli w Wieliczce, Sodexo Polska, T-mobile, AutoDesk.

 

Jak wygląda szkolenie?

To przede wszystkim spora dawka wiedzy na temat mediów społecznościowych, co wyróżnia ten serwis społecznościowy. Omówienie podstawowych funkcjonalności serwisu LinkedIn. Dowiesz się jak korzystać z wyszukiwarki serwisu, czym różnią się funkcjonalności płatne. Poznasz skuteczne metody budowy swojej sieci kontaktów. Będzie również całkiem sporo o Personal Brandingu czyli budowie własnego wizerunku eksperta. Zobaczysz jak wygląda prawidłowo uzupełniony profil prywatny i firmowy. Wprowadzenie do systemu reklamowego serwisu LinkedIn.

Uwaga!!:

Każdy z uczestników szkolenia ma dodatkowo zapewnioną godzinną konsultację z trenerem już po zakończonym szkoleniu w terminie dogodnym dla uczestnika.

Plan szkolenia: szkolenie Linkedin dla Biznesu

 

Kontakt:

e-mail: marcin.janowski@spacepr.pl

tel: +48 695 945 746

Zapisz się:

[/our_team_members]