Marcin Janowski – CEO

Jako wykładowca akademicki prowadzi zajęcia z zakresu: Public Relations, E-PR, Personal Branding, Employer Branding, Content Marketing, Marketing Polityczny, Komunikacji Kryzysowej w Internecie, Social Media, CSR-u. Na co dzień aktywny obserwator mediów społecznościowych i nowych technologii.

Przewodniczący Śląskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

W SPACE PR odpowiada za tworzenie strategii wizerunkowych i komunikacyjnych.

Szkolił: Centrum Nauki Kopernik, AutoDesk, Kopalnia Soli w Wieliczce, Sodexo, agencja MoMa Marketing, Wspólnie z T-mobile brałem udział w projekcie Śniadania Biznesowe z T-mobile.

W agencji SPACE PR odpowiada- za strategię oraz obsługę klientów agencji m.in. Branża Medyczna: Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej, Szpital Pod Bukami, Klinika Galena, Inter-Med, Branża Automotive: Inter-Welm autoryzowany Dealer: Audi, Skoda, VW, British Car – Autoryzowany Dealer Jaguar, LandRover, Nexteer, Carlex Design inne branże: Archas Design, Opta Frames.

Prywatnie: Smakosz kuchni włoskiej, wegetarianin, ultra maratończyk, właściciel dwóch kotów.

Kontakt:

e-mail: marcin.janowski@spacepr.pl

tel: +48 695 945 746

 

 

Magdalena Tomaszewska – social media strategist

Ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim na kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa. Obecnie studentka dziennikarstwa ze specjalnością zarządzanie komunikacją w organizacji na Uniwersytecie Ekonomicznym. Swoją karierę zaczynała w Telewizji Uniwersytetu Śląskiego jako reporter, montażysta i grafik. Była Szefowa Promocji i Redaktor Naczelna Radia Egida.
Prowadzi skutecznie profile klientów na Facebooku, Instagramie czy LinkedIn, zarówno B2B jak i B2C. Pomaga również klientom wdrażać strategie marketingowe. Swoją wiedzą dzieliła się m.in. na Czwartku Social Media. Dzień zaczyna od porannej prasówki, śledzi nowości, bo jak mówi „Nigdy nie wiesz co wczoraj zmieniło się w algorytmach!”

W wolnym czasie zgłębia życiorysy królowych i królów (potrafi wymienić wszystkie żony Henryka VIII), namiętnie ogląda Netflixa, wspina się po górach i gotuje.

 

Kontakt:

e-mail: magdalena.tomaszewska@spacepr.pl

 

 

 

Nasza misja

Nasza praca to tworzenie strategii komunikacji, treści oraz wdrażanie zaplanowanych działań. Naszą  misją jest zwiększenie rozpoznawalności marki, firmy naszych klientów. Nasza misja opiera się na transparentnych i etycznych działaniach w obszarze komunikacji i budowy wizerunku.

Nasza wizja

Uważamy, że edukacja ma olbrzymie znaczenie w dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie dlatego stawiamy również na edukację naszych klientów z zakresu public relations, nowych mediów, brandingu. Chcemy i umiemy doradzać naszym klientom na każdym etapie wdrażanych strategii komunikacyjnych i wizerunkowych.