O SZKOLENIU

Ewolucja kanałów komunikacji w Sieci jest w fazie ciągłego przeobrażania. Media społecznościowe podlegają nieustannym zmianom, które każdego dnia należy obserwować. Dlaczego? Ponieważ tylko wtedy można mieć pewność, że wykorzystane zostaną najlepsze dostępne narzędzia, zbudowany kreatywny content i skierowany w odpowiedniego odbiorcę. Uczestnicy społecznej wymiany doświadczeń szukają rzeczywistości tam, gdzie mają prawo do informacji i przyjemności. Ten nowy model całkowicie zmienia dotychczasowe reguły zarządzania przedsiębiorstwem i tworzenia strategii reklamowych. Poruszanie się w Internecie „zmusza” do konstruowania własnej, wyróżnialnej dla środowiska Sieci tożsamości komunikacyjnej.

Świat mediów społecznościowych jest dziś najszybciej rozwijającą się płaszczyzną komunikacji z potencjalnymi klientami. Wynika to przede wszystkim z trzech aspektów:

  • szybkiej reakcji (feedback) odbiorcy
  • dużego zasięgu przy możliwie niskim (ekonomicznym) budżecie
  • różnorodności kanałów sprzedaży i ich funkcjonalności

W dobie nowoczesnych technik i narzędzi, jakimi dysponują media społecznościowe, sukces sprzedaży jest prawie gwarantowany. Prawie, bo nie wszystkie miejsca w Sieci są odpowiednie dla każdej branży. Pokażemy Ci, z jakich  warto skorzystać oraz nauczymy, w jaki sposób nie tylko zbudować relację z klientem, ale przede wszystkim ją utrzymać.

Szkolenie prowadzi:

 

Marcin Janowski

Właściciel agencji SPACE PR. Doradca, konsultant z zakresu E-PR, oraz Komunikacji w Social Media.

Jako wykładowca akademicki prowadzi zajęcia z zakresu: Public Relations, E-PR, Personal Branding, Employer Branding, Content Marketing, Marketing Polityczny, Komunikacji Kryzysowej w Internecie, Social Media, CSR-u. Na co dzień aktywny obserwator mediów społecznościowych i nowych technologii. Przewodniczący Śląskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. W SPACE PR odpowiada za tworzenie strategii wizerunkowych i komunikacyjnych.

Tylko w ubiegłym roku przeprowadził ponad 300 godzin szkoleniowych z zakresu social media oraz systemy Facebooka Ads.

Szkolił min. Centrum Nauki Kopernik, Kopalnia Soli w Wieliczce, Sodexo Polska, T-mobile, AutoDesk.

 

Kontakt:

e-mail: marcin.janowski@spacepr.pl

tel: +48 695 945 746

 

Zapisz się:

[/our_team_members]